Főbb feladatok:

A Társaság elektronikus támogatáskezelő rendszerével kapcsolatos alkalmazás támogatói feladatok ellátása, így különösen:

  • pályázati kiírások és beszámoló felületek paraméterezése,
  • riportok készítése,
  • kötegelt műveletek végrehajtása,
  • szakmai ügyintézők informatikai támogatása (hibajavítás, felmerülő kérdések és problémák kezelése stb.),
  • pályázói tevékenység támogatása (technikai kérdések és problémák kezelése),
  • felhasználói profilok karbantartása (bejelentkezési problémák megoldása, profilok létrehozása, inaktiválása, jogosultságok beállítása),
  • kapcsolattartás a rendszer fejlesztőjével és üzemeltetőjével,
  • működési problémák, fejlesztési ötletek, igények gyűjtése, azonosítása, egyeztetése a fejlesztőkkel,
  • fejlesztések és javítások tesztelése,
  • oktatások, bemutató előadások tartása.

Az állással kapcsolatos elvárások:

  • felsőfokú vagy szakirányú középfokú végzettség,
  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • irodai számítógépes alkalmazások (így különösen az Excel) kiváló ismerete,
  • rendszerszintű gondolkodás,
  • rendszerező készség,
  • jó problémamegoldó készség,
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs valamint prezentációs készség,
  • együttműködési készség,
  • önállóan és csapatban is gyors, hatékony és alapos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • pályázatkezelő rendszerekkel szerzett tapasztalat (NIR, EPER, EMIR/EUPR, PályTáj, EPTK rendszerek ismerete),
  • hibakezelő rendszer ismerete (Redmine),
  • pályázatkezelés/támogatáskezelés területén szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • akár azonnali munkakezdés.

 Amit kínálunk:

  • változatos feladatok,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony,
  • stabil háttér,
  • barátságos légkör, kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • I. kerület

Egyéb információ:
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el az allaspalyazat@bgazrt.hu e-mail címre fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével, valamint motivációs levelét!